OŠ "Branko Radičević" Lugavčina

  • Povećaj veličinu teksta
  • Podrazumevana veličina teksta
  • Smanji veličinu teksta

OŠ "Branko Radičević" Lugavčina

Фестивал "Волим што сам дете" у Крњеву

El. pošta Štampa PDF
У суботу, 15.10.2022.године наши ученици су учествовали на фестивалу "Волим што сам дете" у Крњеву и освојили награде.
Ученица Тијана Петровић 8/2 освојила је 2.место у ликовној секцији, Ђурђа Петровић 7/1 је освојила 2.место, а Василија Петровић 6/2 3.место у литерарној секцији. Ученици Милица Тонић 8/1, Марија Миљковић 8/2 и Тамара Петровић 7/1 који су учествовали у категорији "Музички тобоган" освојили су 2.место.
 
Честитамо свим ученицима који су учествовали, али и њиховим наставницима који су их припремали и водили Данијели Стокић, Снежани Маринковић, Сањи Илић и Ненаду Стаменковићу.
 
1665995018836 1665995018812 1665994970917
 
1665994970912 1665994970906 1665994970873
 
1665994970862 1665994970847 1665994970839
 

Дан школе

El. pošta Štampa PDF
У петак, 14.10.2022.године обележили смо Дан школе спортским такмичењем и приредбом.
Са нама су се дружили ученици и наставници из Сараораца, Осипаонице и Михајловца. Дечаци и девојчице су се такмичили у фудбалу и кошарци.
Резултати такмичења:
Фудбал- дечаци:
1. место- Осипаоница
2. место- Михајловац
3. место- Лугавчина
4. место- Сараорци
Фудбал-девојчице:
1. место- Лугавчина
2. место- Сараорци
3. место- Осипаоница
4. место- Михајловац
Кошарка- дечаци:
1. место- Михајловац
2. место- Лугавчина
3. место- Осипаоница
4. место- Сараорци
Кошрарка-девојчице:
1. место- Лугавчина
2. место- Осипаоница
3. место- Сараорци
4. место- Михајловац
Хвала драгим гостима на лепом дружењу и издвојеном времену.
Захваљујемо се нашим колегама који су организовали целокупно такмичење и који су се потрудили да све протекне у најбољем реду: Ненаду Стаменковићу, Павлу Симићу, Ивани Живковић, Горици Вучковић, Јасмини Вучковић, Далиборки Живковић, Верици Бендић, Ивану Миленковићу, Зорану Аћимовићу и директору школе Бори Милошевићу.
У поподневним часовима наши ученици, родитељи и пријатељи су уживали у приредби коју су приредили ученици наше школе.
Захваљујемо се наставницима Марији Давидовић Сталетовић, Данијели Стокић и Сањи Илић и учитељицама Тањи Цветковић, Јасни Маринковић, Весни Илић и Александри Дабић на организацији и припремању ове дивне приредбе.
Очекујемо вас и следеће године!
 
1665990452472 1665990452465 1665990452459 1665990413484
 
1665990413479 1665990413475 1665990413468 1665990112789
 
1665990112779 1665989595388 1665989595375 1665989595364
 
1665752370962 1665989540976
 

Дечија недеља 2022-23.

El. pošta Štampa PDF

Ученици од 1-4. разреда су са својим учитељима (Тања Цветковић, Јасна Маринковић, Весна Павловић, Александра Дабић, Весна Илић) обележили овогодишњу Дечију недељу кроз ликовне радионице и спортска такмичења.

 

download

 

 

Фотографије можете погледати у линку испод.

Дечија недеља 2022/23.

 

 

Европски дан школског спорта

El. pošta Štampa PDF
У петак, 30.09.2022. године обележили смо Европски дан шклског спорта. Ученици од 1-4.разреда овај дан су обележили у школском дворишту, а ученици од 5-8.разреда на игралишту ФК "Слога" под слоганом "Вежбам у здравом окружењу".
За ученике млађих разреда је организован полигон, док су се ученици старијих разреда такмичили у фудбалу, кошарци, између две ватре и кросу.
У спортским активностима су учествовале одељенске старешине: Далиборка Живковић, Зоран Аћимовић, Горица Вучковић, Јасмина Вучковић и Иван Миленковић. Судије: Данијела Стокић (фудбал), Верица Бендић (кошарка), Марија Давидовић-Сталетовић (између две ватре), Ненад Стаменковић (крос). Координатор свих активности је био Ненад Стаменковић.
Победник овогодишњег Европског дана школског спорта за ученике од 5-8.разреда је одељење 8/2 чији је одељенски старешина Иван Миленковић.
Ученици млађих разреда су се такмичили у полигону, а прва три места освојили су:
ПРВИ РАЗРЕД
Дечаци:
1. Урош Илић
2. Урош Миловановић
3. Петар Марковић
Девојчице:
1. Николина Глишић
2. Маријана Ђорђевић
3. Николија Миладновић
ДРУГИ РАЗРЕД
Дечаци:
1. Вукашин Милетић
2. Димитрије Војиновић
3. Давид Михајловић
Девојчице:
1. Дуња Ристић
2. Лена Радосављевић
3. Јулија Јанковић
 
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Дечаци:
1. Андрија Петровић
2. Матија Петровић
3. Вук Дабић и Виктор Весковић
Девојчице:
1. Марија Васић
2. Емилија Милановић
3. Петра Петровић
 
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
Дечаци:
1. Петар Јовановић
2. Милија Седларевић
3. Петар Стокић
Девојчице:
1. Јелена Стојановић
2. Анђела Поповић
3. Дејана Чикара
Ученици и наставници су се лепо забавили, дружили, такмичили и провели дан у здравом и пријатном окружењу.
 
1664701808888 1664701808895 1664701808920
1664701808929 1664701808955 1664701808964
1664701885344 1664701885395
 
Još članaka...
Strana 6 od 27

March 2024
M T W T F S S
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ko je na mreži

Imamo 36 gostiju na mreži

moja skola

rts planeta

cuvam te

images letopis skole