Radionica o toleranciji

download tolerancija 2015Ova novembarska nedelja protiče u znaku tolerancije. Danas je u školi održana radionica o toleranciji sa učenicima sedmog razreda. Radionicu su organizovale i realizovale učiteljica Biljana Todorović, razredni starešina Sanja Ilić i pedagog škole Tijana Todorov. Uz gostovanje i drugih nastavnika učenici su na vrlo konstruktivan način odgovarali na pitanja i predstavili jednu situaciju iz školskog života. Naučili smo šta je to tolerancija, pоštоvаnjе, prihvаtаnjе i uvаžаvаnjе bоgаtstvа rаzličitоsti u nаšim kulturаmа, nаšа fоrmа izrаžаvаnjа i nаčin dа budеmо lјudi. Zajedno smo došli do zaključka kako da tоlеrаnciјоm učinimо živоt lеpšim, dа rаzmislimо prе nеgо štо nеštо kаžеmо, rаzumеmо drugе, kао i dа uživаmо u rаzličitim mišlјеnjimа lјudi, nеštо nаučimо iz njih, а nе dа sе sаmо tvrdоglаvо držimо svојih! Sve u svemu ovo je bio jedan vrlo uspešan i dobar dan!!!

SLIKEPREZENTACIJA