Tematski dan u našoj školi

igrarije reci razredPre nego što smo krenuli na prolećni raspust, učenici trećeg razreda su proveli jedan neobičan dan u školi. Iako nam vreme baš i nije išlo na ruku, sve aktivnosti koje su planirane su i ostvarene.  Dečija graja i radost su pokazale da im se ovakav način rada itekako dopada i da su uvek spremni za nešto novo i drugačije. Bili su veoma nestrpljivi u isčekivanju igara. Takmičarskog duha nije nedostajalo.

Kako je ta sreda, 27.04.2016. planirana i kao dan otvorenih vrata, pridružili su se i roditelji koji su na početku bili malo uzdržani, a onda su se aktivno uključili u sve aktivnosti zajedno sa učenicima. Posebnu draž dali su učenici koji su bodrili i navijali za svoje roditelje.

Svi su bili prepuni divnih utisaka. Evaluacija dana pokazala je da učenici nisu mogli da se odluče koja im se igra najviše svidela, tako da im konačni skor koje odeljenje je bilo uspešnije i nije bio bitan.