Dečija nedelja

decija nedelja3Dečija nedelja ima dugu i bogatu tradiciju. Tokom proteklih godina misija Dečije nedelje se razvijala, a ova nacionalna manifestacija postala je model svestrane saradnje države, različtitih civilnih i strukovnih organizacija, kao i povezivanje važnih aktera i činilaca koji udruženi deluju ka istom cilju-poboljšanje položaja deteta u Srbiji.

I ove godine u našoj školi, prve nedelje oktobra, su se razmenjivali znanja i iskustva dece sa odraslima, kao i solidarnost i povezanost u okviru vršnjačke grupe.

U sredu 04.10.2017. održana je dodela nagrada povodom nagradnog konkursa ZA RADOST SVAKOG DETETA, prvi i drugi razred je radio likovne radove a treći i četvrti literalne. Učenici su od škole dobili nagrade a sva odeljenja po loptu kao pohvalu za trud i učešće. Bilo je veselo !!!