Nova generacija prvaka

I ove godine, na svečani način, dočekali smo još jednu generaciju prvaka. Svečani prijem za najmlađe članove naše školske porodice održao se 31. 8. 2017. godine.

Prvi susret sa učiteljicom, sa učionicom, drugovima sa kojima će činiti odeljenje, važan je za svakog đaka prvaka. Čvrsto držeći za ruke svoje roditelje naši mališani su sa nestrpljenjem očekivali svečani program koji je bio pripremljen u njihovu čast.

Priredbu za mlađe drugare pripremili su učenici petog razreda. Nakon pozdravne reči direktora škole, usledio je program koji je tematski pripremljen za naše đake prvake. Bilo je recitacija, plesa, pesme, a na kraju su i sami prvaci pokazali šta znaju. Nekoliko njih je odrecitovalo po jednu recitaciju i tako uz pesmu i igru otvorili jednu bitnu stranicu života.

Ovoj svečanosti pored đaka prvaka, prisustvovali su i roditelji kao i nastavnici naše škole.

A, nakon toga, učiteljice su pročitale spisak svojih učenika i krenule sa njima u jedno novo putovanje.

Prijatna osećanja, radost na njihovim licima očekujemo da će biti slika koju će nositi svakoga dana.

Zato, poželimo im dobrodošlicu!