"Pokaži šta znaš"

I ove godine, sada već možemo reći, tradicionalno, 01. 06.2017. godine  realizovali smo kviz učenika razredne nastave naše škole i škola iz Smederevske Palanke, Krnjeva, Miloševca, Male Krsne, Vranova, Mihajlovca. Posebno nam je drago to što naša škola polako postaje prepoznatljiva po ovom kvizu, tako da ove godine, zbog organizacije, nismo uspeli da ugostimo veći broj škola.

Cilj ovog kviza je , pre svega, druženje učenika, ali i kolega, ali i podsećanje na pređeno gradivo tokom školske godine. Kviz se sastoji iz dva dela, prvi se odnosi na poznavanje gradiva, dok je drugi deo zabavnog karaktera. Svake godine smišljamo nove, zanimljive igrice. Ovoga puta to je bila slagalica, naduvanje balona kao i igra u brzini i spretnosti. Učenici su se takmičili u tri kvalifikacione grupe, a nakon toga, ekipe sa najvećim brojem poena, bile su u finalu. Najviše poena je imala OŠ „Vuk Karadžić“ iz Krnjeva, tako da su oni ovogodišnji pobednici.

Svi učenici su nagrađeni knjigama kao i diplomama, dok su nastavnici dobili potvrdu o internom stručnom usavršavanju.

Želja namje da se sledeće godineokupimo u još većem broju.

Čestitamo pobednicima!