OŠ "Branko Radičević" Lugavčina

  • Povećaj veličinu teksta
  • Podrazumevana veličina teksta
  • Smanji veličinu teksta

Saznali na seminaru i primenili u praksi

El. pošta Štampa PDF

sns2013Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja svake godine raspisuje konkurs „Saznali na seminaru i primenili u praksi“. Kao i svih prethodnih godina i ove godine naša škola je učestvovala na ovom konkursu. Cilj ovog konkursa je da se stečena znanja na seminaru primene u nastavnom procesu, a da kao produkt dobijemo što više primera dobre prakse. Jedan veoma zanimljiv i koristan seminar „Kreativna budućnost kroz kreativno dete“, bio je ideja vodilja u realizaciji jednog časa odeljenjskog starešine u četvrtom razredu na kraju prošle školske godine. Učiteljica je sakupljala „bisere“  učenika u prethodne četiri godine, a onda su učenici uradili prezentaciju. Prezentacija je bila predstavljena nastavnicima naše škole na rastanku četvrtaka. Na sajtu naše škole ovaj rad je već objavljen, tako da svako ko želi može da pogleda sve „bisere“ naših kreativnih četvrtaka. Veliko nam je zadovoljstvo što je ZUOV prepoznao ovaj rad kao primer dobre prakse i uvrstio ga usvoju Bazu radova. 

Rad - " Saznali na seminaru i primenili u praksi"