Maskenbal 2012

slika112

Maskenbal u našoj školi (28.12.2012)

28.12.2012.godine u našoj školi je održan maskenbal. Na maskenbalu su učestvovali učenici od I do VIII razreda.

Učenici su bili maštoviti, imali su lepe ideje... Maskirali su se u zvončicu, gusara, kapetana, robota, bubamaru, vešticu, klovna, pčelu, nodija, princezu, lovca, betmena, dvorsku ludu, patrika, lopova, nindžu, kralja, pipi dugu čarapu, crvenkapu, vatrogasca, mađioničara...

Tročlani žiri je imao težak zadatak... sve maske su bile lepe, originalne ali ipak smo se morali odlučiti ko će osvojiti prvo mesto, ko drugo, a ko treće, nijanse su odlučile.

Nagradu pubilike dobila je učenica Jovana Lukić, koja je bila maskirana u “Patrika”

Nagradu žirija dobio je učenik Lazar Milovanović koji je bio maskiran u ”Nodija”

Nagradu “Deda Mraza” dobila je učenica Željka Radivojević koja bila maskirana u “Vešticu”

Atmosfera je bila vesela, učenici su sa ponosom pokazivali svoje maske. Pobednicima su uručene diplome i paketići sa lepim knjigama i slatkišima.

Pripremila : Tijana Todorov pedagog škole (18.01.2013.)